Nowości

Życzenia Świąteczne

Symulator Jazdy po pijanemu.

Najnowasza aktualizacja Symulatora Jazdy 2 (nr. 1.02), zawiera całkowicie nowy moduł gry o nazwie "symulator jazdy po pijanemu".

Dzięki możliwościom jakie daje wirtualny świat symulatora, postanowiliśmy pokazać naszym graczom, jakie konsekwencje mogą spotkać kierowców, probujących prowadzić samochód pod wpływem alkoholu. Realistyczne zachowanie pojazdu prowadzonego przez osobę nietrzeźwą, pobudzają wyobraźnie i mamy nadzieje że przyczynią sie do poprawy bezpieczeństwa na drogach. Nie ryzykuj wsiadając za kierownicę po spożyciu alkoholu. Sprawdź w naszym symulatorze, jak trudne i niebezpieczne jest prowadzenie samochodu w stanie wskazującym. Dbaj o swoje bezpieczeństwo i bezpieczeństwo innych uczestników ruchu.

Piłeś? Nie jedź! Ostrzega FreeMind, firma odpowiedzialna społecznie.

Wsparcie dla „słabszych” komputerów.

Jeśli Twój komputer ma problemy z uruchomieniem symulatora z grafika najlepszej jakości. Zainstaluj poniższy dodatek aby móc sie cieszyć „Symulatorem Jazdy 2” z nieco słabszą grafiką.

Opcjonalna poprawka drastycznie zmniejszająca zużycie pamięci i skracająca czasy wczytywania. Umożliwia ona uruchomienie Symulatora na słabszych komputerach.

UWAGA:
Po jej zainstalowaniu widoczna będzie utrata jakości świata gry.

Pobierz

Licencja Komercyjna dla Szkół Jazdy

Symulator Jazdy 2 to profesjonalne narzedzie edykacyjne wykorzystywane w ośrodkach szkolenia kierowców. Zachecamy do wykorzystania oprogramowania w procesie edukacyjnym w Państwa ośrodku szkoleniowym. Od 10. 12. 2010 uległy zmianie zasady licencjonowania symulatora. Zachecamy do zapoznania sie z warunkami licencji.

Zapraszam też do współpracy polegającej na dystrybucji Symulatora Jazdy na terenie Państwa ośrodka szkoleniowego. W czelu ustalenia warunków współpracy prosimy o kontakt z Panią Joanna Łudzik pod adresem joanna@freemind.pl

Symulator Jazdy 2 na www.gry-online.pl

Wirtualna wersja kursu na prawo jazdy. Uczymy się podstaw kierowania samochodem, poznając również obowiązujące przepisy ruchu drogowego. Swoje umiejętności doskonalimy na ulicach Krakowa.

Druga część symulatora jazdy samochodem, pomagającego w przygotowaniu się do zdania egzaminu na prawo jazdy. Ważną cechą omawianego produktu jest to, iż opracowało go polskie studio dewloperskie FreeMind, dzięki czemu uwzględnia on obowiązujące w naszym kraju przepisy ruchu drogowego.

Właściwa rozgrywka podzielona została na dwie zasadnicze kategorie. Zdecydowanie ważniejszą rolę odgrywa w grze część praktyczna, pozwalająca na wcielenie się w postać kursanta i doskonalenie swoich umiejętności za kółkiem. Dostępne lekcje obejmują zarówno wszystkie ćwiczenia placu manewrowego, jak i przemieszczanie się po prawdziwym mieście. W tym drugim przypadku musimy uważać na te same niebezpieczeństwa, co w rzeczywistości, a więc na innych uczestników drogi, pojazdy komunikacji miejskiej (w tym tramwaje), a nawet na pieszych.

Ciekawostką jest to, że gra symuluje różne groźne sytuacje na drodze, między innymi ryzykowną jazdę w wykonaniu innych kierowców, wymuszając szybkie i właściwe reakcje. Sterowany przez nas pojazd może w wyniku nieprzemyślanych ruchów uczestniczyć w różnego rodzaju wypadkach, czy to zderzając się z innymi autami czy potrącając przechodniów. Tego typu akcje są oczywiście przez grę surowo karane, przypominając jednocześnie o licznych niebezpieczeństwach czyhających na przyszłych kierowców.

Drugim elementem gry jest możliwość zdobywania wiedzy teoretycznej na temat kierowania samochodem. Interaktywne lekcje pomagają w zrozumieniu omawianych zagadnień. Co więcej, dostępna jest opcja przystępowania do egzaminów z wiedzy teoretycznej, organizowanych na tych samych zasadach, na jakich ma to miejsce w rzeczywistości.

Nauka jazdy odbywa się na ulicach Krakowa, który w swojej wirtualnej odmianie doczekał się wielu charakterystycznych miejscówek. Oprócz wspomnianych wyżej placów manerwowych jeździ się też między innymi po zatłoczonych uliczkach w ścisłym centrum, dróżkach osiedli mieszkaniowych czy obwodnicach. Akcja może być obserwowana z kilku ujęć, między innymi z kamery umieszczonej za sterowanym pojazdem. W wykonywaniu poprawnych manewrów pomaga podgląd widoku z bocznych lusterek.

Przeczytaj na stronie Gry-online.pl

Wawel Service o Symulatorze Jazdy 2

Osiedle Millenia Fort w wirtualnym świacie. Już niebawem będzie można nabyć "Symulator Jazdy 2", gdzie umiejętności ćwiczy się jeżdżąc po wirtualnym krakowskim osiedlu Millenia Fort.

Symulator pozwala w łatwy i przyjemny sposób oswoić się z techniką prowadzenia samochodu oraz w praktyczny sposób sprawdzić swoją wiedzę z zakresu ruchu drogowego. Prowadząc wirtualny samochód  po krakowskim  osiedlu wręcz zaprzyjaźniamy się z nim. Poznajemy prawdziwe budynki, skwerki, parkingi i ulice, po których możemy poruszać się również w świecie rzeczywistym. Może być to szczególnie interesujące doznanie dla osób, które mieszkają przy ul. Borkowskiej, Zawiłej oraz Fortecznej. Przeczytaj więcej...

Premiera Symulatora Jazdy 2

Z ogromna satysfakcja informujemy, iż w cztery lata po premierze pierwszej części "Symulator Jazdy ", pojawiła się na rynku druga część tej długo oczekiwanej gry.

Od września 2010 produkt dostepny jest we wszystkich dobrych sklepach z oprogramowaniem. Wydawcą międzynarodowym tytułu jest firma Techland. Przez ostatnie lata słuchaliśmy opinii i potrzeb naszych klientów, jesteśmy pewni, że produkt w obecnej formie spełni Państwa oczekiwania. Szerokiej drogi.

Symulator Jazdy 2:

 

Symulator Jazdy 2 to najbardziej realistyczny symulator nauki jazdy w Polsce. Nowoczesny i wyjątkowy engine pozwala zarówno cieszyć się urokiem gry, jak również korzystać z najnowocześniejszych kierownic komputerowych, w tym Logitech G25/G27.

Zamów licencję komercyjną:

 

Zamów licencję komercyjną dla szkół jazdy Przeczytaj regulamin...

Partnerzy projektu: